Longines – popularny producentów zegarków na świecie

Longines Record to kolekcja zegarków wprowadzona z okazji 185-lecia marki Longines. Record to ponad 100 unikatowych zegarków damskich i męskich. Charakteryzuje je klasyczna elegancja – wysmakowane detale i sznyt odwołujący się do najlepszych tradycji. Kolekcja Record zawiera czasomierze, których koperty zostały wyprodukowane z stali szlachetnej oraz 18-karatowego złota. Wyposażone w szkło szafirowe nierysujące się, które skutecznie chroni ich tarcze Do wyboru są brylantowe lub tradycyjne indeksy godzinowe, z rzymskie lub arabskie cyfry.

Serce czasomierzy Longines Record

Sercem zegarków kolekcji Longines Record jest automatyczny mechanizm z certyfikatem chronometru, o czym przypomina napis „chronometer” na tarczy. Ma sprężynę włosową zrobioną z krzemu, dzięki czemu jest m.in. wytrzymalszy i odporniejszy na zmiany temperatur oraz działanie pól magnetycznych. Przy pełnym nakręceniu sprężyny, jego rezerwa chodu wynosi 40 godzin. Pozostałe elementy, czyli rozmiar stalowej koperty, wygląd tarczy, bransoleta lub pasek zależą od upodobań przyszłej właścicielki.

Wybierz optymalna wersję

W najbardziej biżuteryjnej wersji, tarcza jest zrobiona z białej macicy perłowej i ozdobiona 13 brylantowymi indeksami godzinowymi. Dla miłośniczek czerni jest też wariant z czarną, lakierowaną tarczą i brylantowymi indeksami). Do wyboru są tarcze w kolorze białym, czarnym, srebrnym lub niebieskim z rzymskimi lub arabskimi cyframi, albo wyłącznie z indeksami godzinowymi.