Longines Master Collection Chronograph

W kolekcji Longines Master Collection przeglądają się tradycja zegarmistrzowskiej precyzji i wirtuozerii oraz nowoczesność i pełen rozmachu styl.

Rynkowa premiera mistrzowskiej kolekcji miała miejsce w 2005 roku i od tamtej pory zegarki z tej serii cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród najbardziej wyrafinowanych klientów. Miłośnicy tych finezyjnych czasomierzy cenią sobie połączenie szwajcarskiej precyzji z ponadczasowym pięknem. Ale też dokładność i niezawodność

Nowoczesne rozwiązania

Zegarki Longines Master Collection Chronograph odmierzają czas z wzorcową dokładnością. W liczeniu kolejnych sekund niezastąpione są istotne dodatkowe funkcje, miedzy innymi chronograf. Pozwala on na odmierzanie konkretnych odcinków czasowych, co jest niesamowicie praktyczne w codziennych czynnościach. Longines Master Chronograph stanowi przydatny gadżet, który powinien zdobić nadgarstek nowoczesnego i punktualnego mężczyzny.

Dla wyrafinowanych elegantów

Niezawodność i precyzja to drugie imię serii zegarków Longines Master Collection. Czasomierze z tej unikatowej serii wyposażone zostały w niezawodne automatyczne mechanizmy. Jednak zegarki z tej kolekcji stanowią również luksusową ozdobę, która będzie pasować do każdego stroju, niezależnie od okazji. Duże czytelne tarcze przydają jego właścicielom szyku i niewymuszonej elegancji. A pieczołowite wykonanie z surowców o najwyższej jakości sprawia, że zegarki z tej linii są na tyle żywotne, iż będą zakupem na długie lata.